Header image alt text

opcja kupna  – cgi-conf.org

Znamiona Brokera Jakości

08 listopada 2014

Co broker używacie i co należy zwracać uwagę w jednym?

Obecnie używam Boss kapitału (patrz Boss Capital opinia). Zacznę od stwierdzenia, że ​​żaden pośrednik nie jest doskonały. Niektóre zapewniają szybki wypłaty jeszcze problemy platforma transakcyjna, Id? do adresu takich jak odrębny lag, które często nie dostać się do transakcji po cenie wolisz. To, na przykład, wyjaśnić moje doświadczenie z rynków światowych.

Lubię Boss kapitałowemu w tym pay-out procentowe dotyczące transakcji są silne. Jest to silna czynnikiem dla mnie, jak przy transakcji przy coraz niższych wartości procentowe pay-out cięć ciężko do samej marży. Ponadto, zawsze uzyskać pieniądze stosunkowo szybko (choć Boss koszty tutaj kapitałowe dla wypłat większe niż raz w miesiącu) i akceptuje amerykańskich przedsiębiorców w czasach, gdy coraz mniej brokerów zrobić, ponieważ z przepisów handlowych regulujących USA Niemniej jednak są chwile kiedy nie jestem w stanie dostać się do handlu po cenie wolę (czyli „cena opcji uległa zmianie“ komunikat o błędzie), ale Boss Capital spełnia co szukam.

Inną kwestią jest, czy pośrednik jest regulowany. Regulowane brokerów są utrzymywane na poziomie odpowiedzialności w odniesieniu do swoich praktyk biznesowych, które czynią je bardziej wiarygodne niż „sklepów Bucket“, którzy założyli działalność na własną rękę. Osobiście nigdy nie jest dobry pomysł, aby być jednym z pierwszych świń pionierski morskich w celu określenia ich wiarygodności lub jej brak. Zawsze polecam zamiar brokerów, które są bardzo popularne wśród innych przedsiębiorców.

Poza tym, nie broker posiada szeroką gamę środków wraz z wysoką wyboru czasów przydatności do spożycia, z którego można wybrać. Brokerzy zwykle staramy się mieć długą listę aktywów wśród walut, akcji i towarów, aby przyciągnąć najwięcej biznesu, oprócz szerokiej gamy czasy ważności. Istnieją również consieration od rodzaju instrumentu w handlu – góra / dół opcji, dotknij / nie dotykowym, zakres (czy składnik aktywów będzie lub nie będzie mieścić się w określonym przedziale cenowym w danym czasie ważności), opcją „budowniczego“ (wyboru Twój czas wygaśnięcia oraz z listy pay-out procentach) oraz opcji http://www.opcjeonline.com/topoption/ o wysokiej wydajności, które oferują wypłaty znacznie większe niż inwestycje początkowe. Jestem dość proste, że wolę 5- do 20-minutowego czasu wygaśnięcia głównej pary walutowej, które płaci się dobrze (najlepiej 85% lub więcej). To naprawdę wszystko, co specjalność, jeśli chodzi o opcje binarne handlu.

Gdy staram się mieć dobre doświadczenia z brokera wolę pozostać z nimi, bo wiem, o co mi chodzi i czego się spodziewać. Czasami staram się nowych brokerów jeśli widzę coraz więcej ludzi uciekają do jednego. Mając trochę podobną mentalność stada jest dobra, jeśli chodzi o względy gdzie inwestować swoje pieniądze. Firmy zazwyczaj uzyskanie wysokiego poziomu działalności poprzez oferowanie usług silne, dobre ceny i osiągnięcia wysokiego poziomu satysfakcji. Ogólnie rzecz biorąc, po prostu trzeba znaleźć taki, który pasuje do Twoich preferencji, potrzeb strona internetowa i obrót do najlepszych. To jest po prostu ważne, żeby iść z takim, który jest faktycznie wiarygodne i jeden, w którym wiesz, dostaniesz swoje pieniądze w czasie.

Jeśli chodzi o proces badawczy znalezienia broker, zawsze można popytać, przeczytaj opinie z różnych źródeł, a następnie spróbuj go dla siebie. I znowu będzie często zauważają, że wiele podmiotów zazwyczaj gromadzą się w jednym, dwóch lub www.opcjeonline.com kilku pośredników, w szczególności w danym punkcie. Robiłem to sam, iw rezultacie, byłem szczęśliwy, że nigdy nie miałem złe doświadczenia, jeżeli chodzi o wycofaniu środków. Jest to z pewnością nic złego dzieje się z możliwością, że inni ludzie są stwierdzenia, godny zaufania i podatne na ich preferencji handlowych. Naprawdę wszystko, co ludzie pytają o to broker gdzie mogą handlować, co chcą handlować z silnymi wypłat, rzetelnego platformy, a zdolność do uzyskania ich pieniądze, gdy chcą. Jeśli pośrednik spełnia ten stosunkowo podstawowe kryteria, będzie to mieć mnóstwo klientów chcących tam handlować.