Header image alt text

opcja kupna  – cgi-conf.org

EUR / USD Opcje binarne Trading do 10 lipca 2014 roku

Jak to było w zwyczaju tego lata, większe wsparcie i opór handlową głównie poprzez pierwotnego wykorzystania punktów obrotu jako mojego wpływu przewodnią była podstawą tyłu dzisiejszego handlu.

Para wykonany stały spadek z powrotem w dół ku codziennym poziomie przegubu 1.36324 wokół beginnning z 3AM (EST) godzinę. Stało boleśnie blisko dotykając go na 3:05 świecy, ale urwał. Dla tych, którzy znają mój styl handlu, Wa?ny artyku? byłem oczywiście patrząc na poziomie obrotu, w tym przypadku jako potencjalnego punktu zwrotnego na rynku, potencjalnie opłacalne miejsce do rozważenia opcji kupna.

I nie dostać dotyk 1.36324 pół godziny później na 3:35 świecy, ledwo. Nie miałem innego re-touch kolejne pół godziny później, a zamiast się do handlu opcji kupna, postanowiłem poczekać na kolejne odrzucenie. Chciałem jakiś cena akcji zawołanie, aby określić, czy poziom ten będzie nadal trzymać, czy też nie, biorąc pod uwagę ostatni dotyk był trzydzieści minut przed. Gdy Spójrz tutaj cena nie raz odrzucić poziom obrotu, mam do wyboru wezwać ponownie dotknij na 4:10 świecy. Oczekiwanie na późniejszym upływie zamiast przyjmowania handlu natychmiast na 4:05 świeca okazała się najlepsza decyzja. Cena osiadł Przegl?d i do?wiadczenia tuż pod poziomem obrotu na chwilę, zanim wróci się na dwa-pip zwycięzcy.

Po tym, ja w zasadzie wrócił do tej samej branży na 5:10 świecy. Rynek kapilarnie poniżej przegubu na 5:05 przed świecy ostatecznie tworząc Doji. Dojis (niewiele do ciała na świecy) zazwyczaj oznaczają niezdecydowanie na rynku (a czasem słabą płynność oczywiście) i może być sygnałem cena akcji jakości dla odwrócenia. 05:10 Świeca kapilarnie powrotem poniżej przegubu i zamknięte poniżej. Ten powiedział, że przerwa przegubu prawdopodobnie wkrótce. opcjeonline Niekoniecznie teraz, ale przerwa w najbliższej-feature wydawało prawdopodobne. Podczas tej szczególnej handlu, obrotu nie posiadają, i dała prawie zwycięzcy czterech PIP.

Cena nie wykonać ruch w dół poniżej przegubu tuż przed 6 rano. To spadały i choć nie był pewien, czy poziom wsparcia 1 1.36154 zapewni ewentualnych możliwości handlowych. Uważałem, że trend spadkowy może być kontynuowana w możliwie rano USA otwarte lub po prostu dostarczyć set-up zbyt ryzykowne podjąć.

Na szczęście myliłem się na tej przepowiedni i jakość połączeń opcji konfiguracji wyszły. http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ Nie było zatorów cen w środku przegubu level-support 1 channgel następnie innym niedźwiedzi ruch w dół. Ale tempo zwolnił 1,36154 podszedł. Mam dotyku i odrzucenie wsparcia 1 na 6:50 świecy, ale chciałem dalszego potwierdzenia przed wejściem opcję kupna ze względu na stosunkowo niedawnym silnym spadku w parze. Chciałem mieć pewność, że prawdopodobieństwo sprzedaży powstrzymanie przynajmniej przez chwilę będzie wystarczająco dobry, aby przynajmniej rozważyć handlu. Raz dostałem kolejną odmowę poparcia 1 na 6:55 świecy, postanowiłem dostać się do re-touch o 7:00 świecy, jeśli nastąpiło to, co nastąpiło.

I nie dostać się zwycięzcą w tej jednej z około trzy pipsów. Ale na pewno wystarczy, trend spadkowy nie kontynuować naruszenia 1,36154 nieco ponad pięć minut po zakończeniu obraz handlu na. W tym momencie, byłem zadowolony z ITM dzień 3/3 i postanowił przeciwko obrotowi dalej. Po 0/2 początek tego tygodnia, mam ostatnie siedem transakcji, które mogę z pewnością bardzo zadowolony.